Veronika Marešová

Certifikovaný Style Coach™ a image maker

#stylecoachveronika

V průběhu dospívání jsem na sobě pocítila zásadní věc, která mi změnila život...

Člověk je odrazem svých myšlenek a toho, jak na sebe i na svět nahlíží.

Jestli si dovolí myslet ve velkém, mít zdravé sebevědomí, využívat svého potenciálu a kvalit, nebo se bude neustále schovávat a přehlížet své opravdové já.

Věřím tomu, že náš postoj, sebevědomí, vnitřní krása a hodnoty v životě se promítají do naší vnější krásy a image. To, jak se prezentujeme navenek, je odrazem našeho vnitřního já a toho, jak o sobě přemýšlíme.

Proto jsem udělala rozhodnutí, že budu lidem pomáhat s vyjádřením jejich osobnosti navenek - skrze image, a dlouhodobě je směrovat a inspirovat k nalezení zdravého postoje vůči sebe sama i životu, který se rozhodnou žít.

Podporovat jejich sebevědomí, potenciál a autenticitu.

 

Stále na sobě pracuji - mám osobní mentory, kouče, a zkvalitňuji tak svoji odbornost a nabízené služby. Ty jsem postupně rozšířila o tréninkové programy pro obchody a módní značky, workshopy na míru do firem či online vzdělávání.

Jsem toho názoru, že chce-li člověk svůj život a potenciál využít na maximum, je potřeba učit se od těch nejlepších a úspěšných v daném oboru. Proto jsem absolvovala jedny z nejlepších kurzů jak v Česku, tak v zahraničí. Např. u Style Coaching Institutu v Londýně, Make-up Institutu v Praze, Magdaleny Vokáčové ad.

Užívám si být ženou. Spolu s manželem Jiřím vychováváme syna Edíka. Věřím, že i z něj jednou vyroste sebevědomý člověk s vírou v srdci a zdravým postojem k životu.

Chcete se mnou sdílet Váš příběh?

Zavolejte / napište mi a domluvíme se na setkání! 🙂

+420 722 914 141

imagemaker@veronikamaresova.cz

Mohli jste mě vidět/slyšet v...

 

Veronika Marešová

TV Seznam - Rodinka

rozhovor na téma image osobnosti v pořadu Rodinka, 16.4.2019

Veronika Marešová - podnikatelka

Podnikavá žena - Příběhy

článek o mých začátcích v podnikání a současnosti...

BOHATÁ ŽENA 

7. díl podcastu Barbory Stodůlkové

BRAINZ MAGAZINE

články do mezinárodního magazínu na téma psychologie image

Klíčové certifikace