To jsem já...

Certifikovaný Style Coach™ a image maker...

Ve svých 17 letech jsem si uvědomila své poslání a udělala tak životní rozhodnutí: "Chci pomáhat ženám i mužům s vyjádřením jejich vnitřní krásy navenek a podpořením jejich potenciálu, sebevědomí a autenticity."

Jsem totiž toho názoru, že image je odrazem našeho charakteru a sebevědomí, hodně o nás prozradí. Buď jde naše image ruku v ruce s tím, jací doopravdy jsme, jaká je naše vnitřní krása, nebo je tomu naopak. Vše se pak odráží na našem celkovém životě a vnímání sebe sama. Rozhodnutí je však vždy na nás, co chceme svým JÁ vyjádřit a říkat světu.

Věřím tomu, že kdo chce být úspěšný, musí se učit od těch nejlepších. Proto jsem absolvovala celosvětově uznatelný kurz v Londýně na Style Coaching ® , Výcvik koučů u Magdaleny Vokáčové, rekvalifikační kurz u Make-up Institute Prague, ad. Mezi mé životní učitele patří např. Peter Urbanec, David Kirš, Simon Sinek, Robin Sharma, Stewe Pavlina, Rebecca Louise či Marie Kondo. Nejdůležitějším učitelem na mé cestě je však život sám. 

Oblasti komplexního image poradenství se věnuji 7. rokem. Učím, jak skrze dílčí nástroje image podpořit a vyjádřit svůj charakter, hodnoty, osobní značku, vnitřní krásu, a podpořit tak vlastní sebeprezentaci, autenticitu a radost ze sebe sama. Velký důraz kladu na práci s osobní značkou, sebevědomím a psychologií barev/oblékání a vytvoření si tzv. efektivního šatníku. 

Moje práce mě naplňuje a neustále posouvá dál, protože s každým člověkem, který ve mně vloží důvěru, řeším jiné potřeby, výsledné vize a přání, a tím se stále učím něčemu novému. Mám díky tomu možnost poznávat životní příběhy, které dokáží člověka chytit za srdce, a být součástí rozkvětu osobnosti, která je uvnitř každého z nás. Mám radost, když vidím, že se mým klientům zvýší sebevědomí, více začnou vnímat sama sebe a své potřeby, nebojí se mít svůj styl vyjádření, mají se více rádi a dávají si náležitou péči, kterou říkají i ostatním, že si sami sebe váží. Je krásné vidět ženu, jak se na sebe usmívá a užívá si být ženou, stejně tak jako když se muž nebojí být vidět a ukázat, co v něm opravdu je. Miluji svoji práci. :)

Na co jsem nejvíce hrdá? Na přístup a hodnoty, na kterých svoji práci stavím a  jsou součástí mého života, a které tak moji klienti a přátelé oceňují. Jsou to srdečnost, radost ze života, laskavost vůči druhým, profesionalita a možná i jistá diplomacie, se kterou umím řešit různé situace.

Veronika Marešová
Veronika Marešová
Veronika Marešová
Veronika Marešová

Veronika...

Jsem člověk, který miluje krásno a pestrost života. Možná je to i tím, že jsem se narodila do poměrně početné rodiny, mám 7 sourozenců, a každý jsme jiný. To mě naučilo a stále učí :) vycházet s různými typy lidí, podporovat a dávat svému okolí potřebný prostor k vyjádření sebe sama.

Se svým manželem Jirkou, díky kterému se mi splnil dívčí sen, vychováváme syna Eduarda, a tvoříme tak láskyplný domov a rodinu. Věřím tomu, že pravidelná, vědomá péče a pozornost, ať už sama k sobě, tak ke svému okolí, jsou cestou k dlouhodobé osobní spokojenosti.

Už od malička jsem renesanční člověk. Zpívám a hraji na chrámové varhany, hudba je můj nakopávač. Zároveň ráda tvořím, píšu, neustále se vzdělávám a posouvám tak své hranice, což mě neskutečně naplňuje, přináší radost a rozšiřuje obzory. Ačkoliv jsem člověk, který miluje mnohé tradice, ráda zkouším nové věci a nerada jezdím na stále stejná místa, raději objevuji dosud nepoznané. 

Žena...

Jsem žena, která má ve svém životě mnoho rolí. Každá je něčím specifická, krásná a vyžaduje moji pozornost. Díky tomu si čím dál víc uvědomuji důležitost podpoření zdravé ženskosti a mužnosti ve společnosti. Jak ženy, tak muži zde mají své důležité místo a poslání, své vnímání světa. Ne vždy si však dovolujeme být naplno ve svých přirozených rolích a elementech. Proto mě baví inspirovat ženy k tomu, aby se nebály projevovat se a cítit se žensky, a tím inspirovat i muže k tomu, být ve své síle, plnosti a mužnosti. Baví mě inspirovat k tomu, nebát se být vidět takoví, jací doopravy jsme.

To jsem já. Veronika Marešová.

Veronika Marešová - žena

Já a média

 

Veronika Marešová

TV Seznam - Rodinka

rozhovor na téma image osobnosti v pořadu Rodinka, 16.4.2019

Veronika Marešová - podnikatelka

Podnikavá žena - Příběhy

článek o mých začátcích v podnikání a současnosti...

Klíčové certifikace