O mně

Jmenuji se Veronika Marešová a jsem autorkou konceptu Myšlenkové a šatní skříně. Pomáhám ženám i mužům rozvíjet jejich potenciál, sebevědomí a osobní značku zevnitř - navenek.

Napsala jsem knihu Cítit se skvěle - vypadat skvěle!, kterou v roce 2021 vydalo nakladatelství Grada. V roce 2023 jsem na vlastní náklady vydala svoji druhou knihu Oblékněte se pro úspěch!

Image
0+
let zkušeností
0 tisíc +
odkoučovaných hodin
80+
spokojených klientů

V průběhu dospívání jsem prošla výraznou změnou svého myšlení a celkového postoje. To se následně přirozeně promítlo i do mé vnější image. Na vlastní kůži jsem si tím potvrdila fakt, že naše vnější image není nic jiného, než odraz a důsledek toho, jak o sobě a o světě přemýšlíme. Jaké máme myšlenkové nastavení, postoj a sebevědomí, čemu věříme, jaké máme vize a cíle do budoucna, jaké nálepky si dáváme…

Proto jsem vytvořila koncept myšlenkové a šatní skříně, kdy se s klienty nejprve zaměřujeme na jejich vnitřní já (vytvoření zdravě sebevědomého postoje a myšlení, podpoření osobní značky, charisma), a až následně vše promítáme navenek skrze jednotlivé dílky image. Tak, aby celková image podpořila veškeré záměry a osobnost daného člověka.

Image
Cílem mé práce je pomoci lidem podpořit jejich osobní potenciál, zdravé sebevědomí i vizuální přednosti.

Věřím tomu, že každý může posouvat své limity, ať už ve svém vlastním myšlení, postoji, tak celkové sebeprezentaci a vnější image.

Každý člověk se může dostat z bodu A do bodu B, pokud se rozhodne a je ochotný pro to udělat, co je potřeba.

Image

Pravidelně se vzdělávám, pracuji na sobě a zkvalitňuji tak nabízené služby. Jsem členkou IASC (Mezinárodní Asociace Style Coachů), mám své osobní kouče a mentory, absolvovala jsem jedny z vůbec nejlepších kurzů jak v Česku, tak v zahraničí. Např. u Style Coaching Institutu v Londýně, Make-up Institutu v Praze, Magdaleny Vokáčové, Radima Paříka či Tonyho Robbinse ad. 

Užívám si být ženou. Víra, odvaha, srdečnost, svoboda a pozitivní postoj jsou jedny pro mě z nejdůležitějších životních hodnot. Jsem šťastnou a milující maminkou syna Edíka. Věřím, že i z něj jednou vyroste sebevědomý člověk s vírou v srdci a zdravým postojem k životu.

Mohli jste mě vidět

Bohatá žena - podcast

Emoční tuk - podcast

Pro bohatší život

Televize Seznam

Image

Jiří Šedek - Jízda s úspěšnými

Časopis Blesk Zdraví

Brainz Magazine

články do mezinárodního magazínu na téma psychologie image
Image

Rozhovor - Podnikavá žena

Image

Formulář