ONLINE SLUŽBY

...z pohodlí Vašeho domova

LIFE&STYLE COACHING®

ONLINE KOUČINK
Rádi byste se podívali zblízka na svoji "myšlenkovou" či šatní skříň, a udělali si v ní pořádek? Chcete zapracovat na svém postoji a sebevědomí?

BARVOVÉ PORADENSTVÍ

VIZUÁLNÍ A PSYCHOLOGICKÝ EFEKT BAREV
Barvy mají vliv nejenom na to, jak vypadáme a působíme navenek, ale i jak se díky nim cítíme. Pojďme najít ty nejvhodnější barvy a podpořit Vaše já zevnitř i navenek!

STYLOVÉ PORADENSTVÍ

METODOU STYLE COACHINGU®
Styl je způsob našeho sebevyjádření a individuality. Ukazujeme tím svůj pohled na sebe a na život. Pojďte najít svůj styl a vědomě se obléknout pro úspěch!

BODY IMAGE

VĚDĚT, JAK OBLÉKNOUT SVÉ TĚLO
Chcete se naučit lépe vnímat své proporce a vědět, v čem nejvíce vyniknou Vaše přednosti? Na co se soustředit při výběru vhodného oblečení a doplňků? Díky této konzultaci nejenom pochopíte potřeby svého těla, ale také si ho zamilujete!

ONLINE NAKUPOVÁNÍ

ASISTENCE PŘI VÝBĚRU
Nemáte čas ani chuť "běhat po obchodech"? Chcete se zorientovat v široké nabídce možností online nakupování a vybrat si pro sebe to pravé? Pak je pro Vás tato služba ideální volbou.

JAK NA DRESS CODE?

IMAGE PORADENSTVÍ
Čeká Vás pohovor, společenská či jiná speciální událost? Nevíte si rady s tím, jak se obléknout? Provedu Vás světem dress codu a vybereme vhodný outfit pro blížící se událost.

SVATEBNÍ SPECIÁL

METODOU STYLE COACHINGU®
Čeká Vás svatba a rádi byste si ujasnili, v jakém stylu, barevnosti a detailech svatbu ladit? Na jaký typ šatů se zaměřit a kde je najít? Díky metodě Style Coachingu® si ujasníte svá přání a najdete odpověď! K tomu Vám ráda přidám svá osobní doporučení a tipy.

ŽENSKÝ SPECIÁL

ŽENSKÝ CYKLUS & IMAGE
Jak v sobě podpořit ženskost? Jak pracovat se svojí cykličností nejenom v šatníku, ale i při plánování času? Ukážu Vám cestu, jak se naladit na svoji ženskost a měnící se potřeby!

"MAMINKOVSKÝ" SPECIÁL

PRO TĚHOTNÉ A AKTIVNÍ MAMINKY
Jak si poradit se změnou šatníku? Jak docílit praktičnosti, ale přitom si zachovat ženskost a eleganci? Podělím se s Vámi nejenom o teoretické tipy, ale i vlastní vychytávky z praxe.