Nevím

Chápu, že se Vám nyní může hlavou honit spousta otázek a nebo že si zatím nedokážete představit, v čem všem by Vám naše spolupráce mohla pomoci.

V čem je jiná oproti službě klasických stylistů a koučů, kterých je v České republice nepřeberné množství?

Image

Pojďme se potkat...

...na nezávazné osobní / online schůzce, kde Vám vše ráda osvětlím, přiblížím možné varianty a benefity naší případné spolupráce.

Pobavíme se o Vaší aktuální situaci, životním stylu a potřebách. Navíc, poznáme se po lidské rovině a zjistíme tak, jestli nám dává smysl společně trávit čas nebo bude lepší, když každý půjdeme vlastní cestou. :​)

Jana Böhmová

lektorka KonMari metody
Image

Komukoliv kdo váhá, zda službu Veroniky využít, doporučuji, jděte do toho! Není to totiž o tom, jít rovnou nakoupit pár trendy hadříků a nosit je jednu sezónu...

Veronika to bere vše od začátku - kdo jste, jak chcete, aby vás lidé vnímali, doporučí vhodné barvy i střihy, vysvětlí proč to tak je. Pracuje jako profesionál a jsem ráda, že jsme se mohly poznat.

Emilie Marková

podnikatelka
Image

Spolupráce s Veronikou je jednou z mých nejlepších investic v životě. Nejen že se vám tato investice rychle vrátí, protože už nebudete kupovat zbytečně velké množství oblečení, které stejně nevyužijete, ale i rady které vám dá jsou praktické a použitelné po celý život.

Jen lituji jedné věci, že jsem to neudělala už dávno. 🙂

Lubo Smid

CEO STRV
Image

Verča mi pomohla zorientovat se v barvách, který ke mně ladí a zároveň se v nich cítím dobře. Ukázala mi, jak je hledat i v obchodech. Předtím bylo pro mě nakupování nového oblečení nutností, teď je to zábava a hlavně mi to dává větší smysl, proč co koupit, a co ne. Za mě super.

Dává Vám to smysl?

Pokud ano, ozvěte se mi na 722 914 141 nebo na email: imagemaker@veronikamaresova.cz a domluvíme se na termínu našeho online setkání.. 
Případně využijte kontaktní formulář.

Těším se na setkání

+420 722 914 141
IMAGEMAKER@VERONIKAMARESOVA.CZ

Formulář