Klienti říkají…

Verunčina společnost přináší do našeho života mnoho barev a různých pohledů.

S Verunkou to bylo od začátku až do konce naší spolupráce naprosto úžasné a inspirativní. Sám jsem v začátku nevěděl svůj směr a styl oblékání, prostě jsem se v tom plácal. Barevnost jsem moc neřešil a spíš jsem byl při zemi a oblékal si, co mi dával mainstream a lidé kolem. To ale nebylo přesně to, co bych chtěl uvnitř. Verunka dokáže objevit nejen váš přesný oblékací potenciál, ale hlavně vnitřní.

Spolupráce s ní není pouze o tom: “Obleč si tohle na sebe a tohle budeš nosit.” Nejdříve si vás oťuká a zjistí, co přesně sedí pro vaše vnitřní já, tudíž i pro to vnější. Verunčina společnost přináší do našeho života mnoho barev a různých pohledů. Dává prostor napojit se na sebe. O to víc stojí za to dát spolupráci prostor více než jen na pouhé nakupování. Protože i život má mnoho pohledů a možností. Je jen na nás jestli využijeme vše, co nám život nabízí, a nebo se omezíme jen na část. Je škoda nezkusit vše, když je ta možnost. Žijeme přeci jen jednou, stojí tedy za to zvolit dlouhodobou spolupráci. Ta naše prakticky stále pokračuje ☺

Úžasný človíček a dáma v jedné osobě ☺

Pavel Moštěk Style Coaching Veronika Marešová

Pavel Moštěk

...investice do ročního koučinku a mentoringu s Veronikou byla směšná,  v porovnání s tím, co mi to přináší a ještě přinese...

Pokaždé když do sebe investuji - kurzem, školením, mentoringem - očekávám, že se mi peníze mnohonásobně vrátí a školení vyplatí. No a upřímně mohu říct, že investice do ročního koučinku a mentoringu s Veronikou byla směšná,  v porovnání s tím, co mi to přináší a ještě přinese. Mohu tedy jen po necelém půl roce říci, že jsem měl s Veronikou začít spolupracovat mnohem dříve. Ani se nedá popsat, co vše se u mě zlepšilo, jelikož toho je tolik, že se to sem ani nevejde 🙂

Image

Jiří Wandas

realitní investor

...cítím se „žensky a voňavě“ 😊...

Je vážně zvláštní a podle mě „nad rámec vaší práce“, jak jste mě odhadla… a přestože mám „komplikovanou postavu“ (a ne a ne to nějak ukočírovat), opustila jsem skoro úplně kalhoty a téměř denně se natřásám v sukních a šatech (a jak jste předpovídala – i to, co jsme spolu koupily poprvé a já bez toho „nemohla být“, jsem trochu odložila a připadá mi to „zbytečně neforemné“ 😊😊😊). Takže – mě asi znáte líp, než já sama!!!

Veroniko, děkuju, že jste. Díky vám se KILA NEKILA cítím „žensky a voňavě“ 😊.

Image

MgA. Adéla Kubačáková

režisérka dabingu

Mám radost z každého našeho setkání.

Někdy v životě přijdou ty chvíle, kdy člověk neví kudy kam a začne hledat, odkud se odpíchnout. Mně ukázala styčné body Veronika. Pomohla mi vrátit se k sobě (je to podobné jako když hrajete na slepou bábu a někdo vám sundá z očí ten zatracený šátek - chvilku mžouráte a pak přijde ono AHÁ!). A i když toto není jen o nákupech, takový asistovaný nákup, uau! A víte co? Veronika na Vás ani časem nezapomene, Veronika bude chtít vědět, jak se Vám daří a nejen to, Veronika Vás bude chtít i vidět! Mám radost z každého našeho setkání. Veronika pomůže, poradí, ale vůbec není vlezlá. Je milá, usměvavá a upřímná. A profesionální. Veronika umí.

Shrnutí: Veronika mě dostala svou skromností a zápalem pro věc. Věří tomu, co dělá a já věřím jí. Mohu jedině doporučit."

Image

Lenka Hamplová

koučka

Oceňuji, že se u mě nezaměřila pouze na vnějšek, ale začala nejdříve zevnitř.

Veronika umí udělat Váš den hezčí - svým přirozeným optimismem a pozitivní energií. Setkání s ní je příjemné nejen po lidské stránce, Veronika své profesi opravdu rozumí a neustále se posouvá dál. Jsem rád, že u toho mohu být. Oceňuji, že se u mě nezaměřila pouze na vnějšek, ale začala nejdříve zevnitř. Veronika Vás chce nejprve poznat, jací jste uvnitř a jak si přejete působit na své okolí. Pak Vám pomůže vybrat takové barvy, po kterých byste možná sami nesáhli, ale cítíte se v nich moc dobře. I nákupy jsou s Veronikou zážitek. Dokáže najít opravdu pěkné kousky, které byste sami přehlédli, a většina z toho Vám na poprvé perfektně sedne. Jsem přesvědčený, že se vyplatí do sebe investovat a s Veronikou je to opravdu radost.

Image

Jindřich Bezděka

INWIZ FINANCE s.r.o.

Již po první schůzce veškeré obavy zmizely...

Veronika je člověk na správném místě. Málokdy se člověk setká s takovým profesionálem. Spolupráce s Image makerem jsem se ze začátku obávala, (navlékne na mě něco, v čem se nebudu cítit dobře a zase budou zbytečné věci v šatníku), ale tak to s Veronikou opravdu není. Již po první schůzce veškeré obavy zmizely. V šatníku je méně věcí, ale více těch, které opravdu nosím a cítím se v nich skvěle každý den. V mé profesi je velice důležité vypadat dobře a sebevědomě. Díky Veronice a i jejímu osobnímu kurzu líčení se tak cítím každý den.

Image

Lucie Karlíková

realitní makléřka

Veronika je velmi inspirativní, milý člověk s ohromnou dávkou empatie a s respektujícím přístupem ke klientovi...

Jsem ajťák. Nákupy oblečení jsou, nebo donedávna byly, mou noční můrou. Veroniku mi seslalo samo nebe. Provedla mě typologií barev, dostal jsem kompletní doporučení barevných kombinací a materiálů a při další schůzce mi během jedné hodiny pomohla s výběrem oblečení přímo v obchodech tak, že jsem se ani na chvíli necítil nepříjemně. Veronika je velmi inspirativní, milý člověk s ohromnou dávkou empatie a s respektujícím přístupem ke klientovi. Navíc své práci opravdu rozumí. Spolupráci s ní mohu s klidným svědomím doporučit!

Image

Daniel Thaisz

IT specialista
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Vřele mohu její služby doporučit dále a těším se na její nová videa s tipy...

Velmi si vážím Veroniky a jejích služeb. Pomohla mi se zorientovat v šatníku, barvách a co mi vůbec sedí a já si teď užívám každý den, když stojím před skříní a vím, co na sebe. Oblékat se je teď pro mě zábavou a radostí a ne denní starostí, jak to bylo předtím. Vřele mohu její služby doporučit dále a těším se na její nová videa s tipy. Veronika je skvělý člověk, ví, co dělá a dělá to srdcem. Děkuju za pomoc.

Image

Kamila Konůpek

obchodní zástupkyně

Cením si jejího přátelského přístupu s perfektními znalostmi svého oboru...

Tahle schůzka před zrcadlem mi otevřela oči. Před ní nebyl můj styl v oblékání vyloženě chaos, ale o jasných pravidlech v něm nemohla být rozhodně řeč. Až Verča mě to odpoledne dokázala navést na cestu, jak správně vyjádřit sám sebe tím, co mám na sobě a proč se v tom najednou cítím daleko líp. Cením si jejího přátelského přístupu s perfektními znalostmi svého oboru. A navíc na mě vždycky přeskočí ta její nekonečná pozitivní energie. S radostí doporučuji!

Image

Vašek Štefan

podnikatel

Veronika mi prišla do života ako na zavolanie...

Rada by som týmto Veronike chcela poďakovať za super spoluprácu pri skladaní staronového šatníka. Mám veľa zaujímavých kúskov, ktoré mám dlho, ale nechcela som ich vyhodiť. Stále som nosila rovnaké kombinácie a cítila som, že stagnujem. Chcela som oživiť, odľahčiť sebavyjadrenie sa prostredníctvom oblečenia a Veronika mi prišla do života ako na zavolanie. S jej pomocou som farby začala vnímať inak.

Andrea Kus

Chtěla jsem poděkovat za Váš čas, za to, co děláte, jakou jste vlastně zvolila cestu životem, protože Vaše práce je to, co druhým pomáhá mílovými kroky kupředu.

Tereza Wondráčková

Setkání s Vámi jsou pro mne nejen obohacující o nové poznatky a informace, ale i mne nabíjejí pozitivní energií. Je to neuvěřitelné, ale po čase stráveném s Vámi, jsem celý den vždy tak pozitivně "nastřelena":-D, musela jsem použít toto slovo, nejlépe mi vystihuje situaci.

Martina Hlaváčová