Komu jsem ještě pomohla?

Každé setkání s tebou je pro mě vždy radostnější, než si myslím. Umíš potěšit a říct, co mi fakt sedne. Jsi zapálená do toho co děláš a podáváš super výsledky. Za mě pět hvězdiček! Moc ti fandím Veru. 

Tomáš Zdražil,
investor, 24 let

Verča mi pomohla zorientovat se v barvách, který ke mně ladí a zároveň se v nich cítím dobře. Ukázala mi, jak je hledat i v obchodech. Předtim bylo pro mě nakupování nového oblečení nutností, teď je to zábava a hlavně mi to dává větši smysl, proč co koupit, a co ne. Za mě super.

Lubo Smid,
co-founder STRV, 24 let

Veronika Marešová je jednou z největších profesionálek v oblasti budování "osobní značky" (definování osobní značky, barevného poradenství, tvorby image, konzultace šatníku a asistence při nakupování). Spolupráce s ní je radost, nákupy probíhají velice rychle a výsledkem jsou nádherné a rafinované kombinace střihů a barev.

PhDr. Jan Lavrinčík, Ph.D.

Barevná typologie byla pro mě vždy španělskou vesnicí, až setkání s Verčou, a to díky její profesionalitě, zapálení do práce a milému přístupu, se mi otevřely dveře do zákoutí této problematiky. Nyní už vím, jaké barvy a střihy nosit - ty, které mi nejvíce sluší. Citím se v nich báječně. Srdečně doporučuji všem, kteří ve světě módy tak trochu tápají a chtějí strávit čas se slečnou na správném místě!

Lenka Roháčková,
Servis manager, 25 let

Velmi si vážím Veroniky a jejích služeb. Pomohla mi se zorientovat v šatníku, barvách a co mi vůbec sedí a já si teď užívám každý den, když stojím před skříní a vím, co na sebe. Oblékat se je teď pro mě zábavou a radostí a ne denní starostí, jak to bylo předtím. Vřele mohu její služby doporučit dále a těším se na její nová videa s tipy. Veronika je skvělý člověk, ví, co dělá a dělá to srdcem. Děkuju za pomoc.

Kamila Bernatíková,
distributor kávy

Jsem ajťák. Nákupy oblečení jsou, nebo donedávna byly, mou noční můrou. Veroniku mi seslalo samo nebe . Provedla mě typologií barev, dostal jsem kompletní doporučení barevných kombinací a materiálů a při další schůzce mi během jedné hodiny pomohla s výběrem oblečení přímo v obchodech tak, že jsem se ani na chvíli necítil nepříjemně. Veronika je velmi inspirativní, milý člověk s ohromnou dávkou empatie a s respektujícím přístupem ke klientovi. Navíc své práci opravdu rozumí. Spolupráci s ní mohu s klidným svědomím doporučit!

Daniel Thaisz,
IT specialista, 48 let

Pomohu provést změnu i vám

Ozvu se vám co nejdříve, zpravidla do 24 hodin.