Služby šité na míru

Dáváte přednost službě  „šité na míru” Vašim přáním a potřebám, časovým i finančním možnostem?

Rádi byste využili jednorázové konzultace na konkrétní téma, které je pro Vás v tuto chvíli aktuální? 

Nebo naopak hledáte pravidelný Style Coaching® a mentoring s cílem postupného rozvíjení Vašeho já zevnitř - navenek, zkvalitnění Vašeho celkového postoje, sebevědomí a myšlení, či komplexní pomoc se sestavením Vašeho efektivního šatníku?

Dotazník ke spolupráci
Veronika Marešová služby na míru

Jsem tu pro Vás. 


Stačí vyplnit vstupní dotazník, kde mi přiblížíte Vaši aktuální situaci, výslednou představu, potřeby a přání.

Na základě toho Vám vytvořím a zašlu nabídku šitou na míru, doladíme detaily a můžeme začít!

Dáváte přednost osobnímu rozhovoru?
Zavolejte mi na 722 914 141 a na všem se spolu domluvíme. 🙂

Vyplnit vstupní dotazník

Klienti říkají…

Všechny reference

Verunčina společnost přináší do našeho života mnoho barev a různých pohledů.

S Verunkou to bylo od začátku až do konce naší spolupráce naprosto úžasné a inspirativní. Sám jsem v začátku nevěděl svůj směr a styl oblékání, prostě jsem se v tom plácal. Barevnost jsem moc neřešil a spíš jsem byl při zemi a oblékal si, co mi dával mainstream a lidé kolem. To ale nebylo přesně to, co bych chtěl uvnitř. Verunka dokáže objevit nejen váš přesný oblékací potenciál, ale hlavně vnitřní. Spolupráce s ní není pouze o tom: “Obleč si tohle na sebe a tohle budeš nosit.” Nejdříve si vás oťuká a zjistí, co přesně sedí pro vaše vnitřní já, tudíž i pro to vnější. Verunčina společnost přináší do našeho života mnoho barev a různých pohledů. Dává prostor napojit se na sebe. O to víc stojí za to dát spolupráci prostor více než jen na pouhé nakupování. Protože i život má mnoho pohledů a možností. Je jen na nás jestli využijeme vše, co nám život nabízí, a nebo se omezíme jen na část. Je škoda nezkusit vše, když je ta možnost. Žijeme přeci jen jednou, stojí tedy za to zvolit dlouhodobou spolupráci. Ta naše prakticky stále pokračuje ☺

Úžasný človíček a dáma v jedné osobě ☺

Pavel Moštěk Style Coaching Veronika Marešová

Pavel Moštěk

Oceňuji, že se u mě nezaměřila pouze na vnějšek, ale začala nejdříve zevnitř.

Veronika umí udělat Váš den hezčí - svým přirozeným optimismem a pozitivní energií. Setkání s ní je příjemné nejen po lidské stránce, Veronika své profesi opravdu rozumí a neustále se posouvá dál. Jsem rád, že u toho mohu být. Oceňuji, že se u mě nezaměřila pouze na vnějšek, ale začala nejdříve zevnitř. Veronika Vás chce nejprve poznat, jací jste uvnitř a jak si přejete působit na své okolí. Pak Vám pomůže vybrat takové barvy, po kterých byste možná sami nesáhli, ale cítíte se v nich moc dobře. I nákupy jsou s Veronikou zážitek. Dokáže najít opravdu pěkné kousky, které byste sami přehlédli, a většina z toho Vám na poprvé perfektně sedne. Jsem přesvědčený, že se vyplatí do sebe investovat a s Veronikou je to opravdu radost.

Image

Jindřich Bezděka

INWIZ FINANCE s.r.o.

Mám radost z každého našeho setkání.

Někdy v životě přijdou ty chvíle, kdy člověk neví kudy kam a začne hledat, odkud se odpíchnout. Mně ukázala styčné body Veronika. Pomohla mi vrátit se k sobě (je to podobné jako když hrajete na slepou bábu a někdo vám sundá z očí ten zatracený šátek - chvilku mžouráte a pak přijde ono AHÁ!). A i když toto není jen o nákupech, takový asistovaný nákup, uau! A víte co? Veronika na Vás ani časem nezapomene, Veronika bude chtít vědět, jak se Vám daří a nejen to, Veronika Vás bude chtít i vidět! Mám radost z každého našeho setkání. Veronika pomůže, poradí, ale vůbec není vlezlá. Je milá, usměvavá a upřímná. A profesionální. Veronika umí.

Shrnutí: Veronika mě dostala svou skromností a zápalem pro věc. Věří tomu, co dělá a já věřím jí. Mohu jedině doporučit."

Image

Lenka Hamplová

koučka

Je vážně zvláštní a podle mě „nad rámec vaší práce“, jak jste mě odhadla… a přestože mám „komplikovanou postavu“ (a ne a ne to nějak ukočírovat), opustila jsem skoro úplně kalhoty a téměř denně se natřásám v sukních a šatech (a jak jste předpovídala – i to, co jsme spolu koupily poprvé a já bez toho „nemohla být“, jsem trochu odložila a připadá mi to „zbytečně neforemné“ 😊😊😊). Takže – mě asi znáte líp, než já sama!!!

Veroniko, děkuju, že jste. Díky vám se KILA NEKILA cítím „žensky a voňavě“ 😊.

Image

MgA. Adéla Kubačáková

režisérka dabingu
Setkání s Vámi jsou pro mne nejen obohacující o nové poznatky a informace, ale i mne nabíjejí pozitivní energií. Je to neuvěřitelné, ale po čase stráveném s Vámi, jsem celý den vždy tak pozitivně "nastřelena":-D, musela jsem použít toto slovo, nejlépe mi vystihuje situaci.

Martina Hlaváčová

Chtěla jsem poděkovat za Váš čas, za to, co děláte, jakou jste vlastně zvolila cestu životem, protože Vaše práce je to, co druhým pomáhá mílovými kroky kupředu.

Tereza Wondráčková

Kontakt

Pojďme se nejprve poznat

Zájemcům o Style Coaching® nabízím možnost 30min. seznamovací schůzky či on-line callu zdarma.

Přiblížíte mi, kde se právě nacházíte, kde máte chuť na sobě zapracovat. Pobavíme se o Vaší výsledné představě, časových i finančních možnostech, a podle toho nadizajnujeme nejvhodnější postup spolupráce.

Zároveň tak budeme mít možnost poznat se na osobnostní rovině a potvrdit si, zda máme chuť pustit se do vzájemné spolupráce a trávit tak společný čas.

Jsem tu pro Vás. 🙂

Veronika

+420 722 914 141
IMAGEMAKER@VERONIKAMARESOVA.CZ
Image