IMAGE PORADENSTVÍ 

FORMOU STYLE COACHINGU®

Jaký je rozdíl mezi stylingem a Style Coachingem®?

Dočtete se v článku na blogu.

Pomohu Vám...

 • vyjádřit svoji osobnost navenek a zářit
 • propojit svoji vnitřní a vnější krásu
 • podpořit svoje sebevědomí a autenticitu

+ jste-li žena, naučím Vás pochopit své měnící se potřeby (nejenom na rovině image) spojené s menstruačním cyklem 

Naučíte se...

 • oblékat se sebevědomím a reagovat na své potřeby
  ...vytvoříte si vlastní styl
 • jak vyzdvihnout své přednosti
  ...budete rozumět svému tělu a milovat ho!
 • kdy a proč kombinovat jaké barvy, doplňky, vůně
  ...porozumíte vizuálnímu i psychologickému podtextu
 • jak si sestavit efektivní šatník
  ...složený pouze z toho, co rezonuje s Vaším já
 • jak a kde nakupovat to pravé pro Vás
  ...bude to dávat smysl a bavit Vás to :)
 • pečující rituály
  ...budete vědět, jak hýčkat svoji pleť, tělo i vlasy

+ dámy mají navíc možnost osobního kurzu líčení

Dostanete ode mě...

 • ŠPIČKOVÝ SERVIS
  ...zakládám si na profesionálním a přátelském přístupu
 • SHRNUTÍ SETKÁNÍ
  ...abyste se k tomu mohli kdykoliv vracet
 • KAPESNÍ VZORNÍK
  ...s Vašimi barvami, vděčný pomocník! :)
 • NÁVRHY OUTFITŮ
  ...pro inspiraci
 • CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ
  a ještě malé překvapení :)

Klienti říkají...

Komukoliv kdo váhá, zda službu Veroniky využít, doporučuji, jděte do toho! Není to totiž o tom, jít rovnou nakoupit pár trendy hadříků a nosit je jednu sezónu ... Veronika to bere vše od začátku - kdo jste, jak chcete, aby vás lidé vnímali, doporučí vhodné barvy i střihy, vysvětlí proč to tak je. Pracuje jako profesionál a jsem ráda, že jsme se mohly poznat.
Jana BöhmováKrotitelka chaosu
Verča mi pomohla zorientovat se v barvách, který ke mně ladí a zároveň se v nich cítím dobře. Ukázala mi, jak je hledat i v obchodech. Předtim bylo pro mě nakupování nového oblečení nutností, teď je to zábava a hlavně mi to dává větši smysl, proč co koupit, a co ne. Za mě super.
Lubo SmidCo-founder STRV
Jsem ajťák. Nákupy oblečení jsou, nebo donedávna byly, mou noční můrou. Veroniku mi seslalo samo nebe. Provedla mě typologií barev, dostal jsem kompletní doporučení barevných kombinací a materiálů a při další schůzce mi během jedné hodiny pomohla s výběrem oblečení přímo v obchodech tak, že jsem se ani na chvíli necítil nepříjemně. Veronika je velmi inspirativní, milý člověk s ohromnou dávkou empatie a s respektujícím přístupem ke klientovi. Navíc své práci opravdu rozumí. Spolupráci s ní mohu s klidným svědomím doporučit!
Daniel ThaiszIT specialista
Veronika je člověk na správném místě. Málokdy se člověk setká s takovým profesionálem. Spolupráce s Image makerem jsem se ze začátku obávala, (navlékne na mě něco, v čem se nebudu cítit dobře a zase budou zbytečné věci v šatníku), ale tak to s Veronikou opravdu není. Již po první schůzce veškeré obavy zmizely. V šatníku je méně věcí, ale více těch, které opravdu nosím a cítím se v nich skvěle každý den. V mé profesi je velice důležité vypadat dobře a sebevědomě. Díky Veronice a i jejímu osobnímu kurzu líčení se tak cítím každý den.
Lucie Karlíkovárealitní makléř
Veronika umí udělat Váš den hezčí - svým přirozeným optimismem a pozitivní energií. Setkání s ní je příjemné nejen po lidské stránce, Veronika své profesi opravdu rozumí a neustále se posouvá dál. Jsem rád, že u toho mohu být. Oceňuji, že se u mě nezaměřila pouze na vnějšek, ale začala nejdříve zevnitř. Veronika Vás chce nejprve poznat, jací jste uvnitř a jak si přejete působit na své okolí. Pak Vám pomůže vybrat takové barvy, po kterých byste možná sami nesáhli, ale cítíte se v nich moc dobře. I nákupy jsou s Veronikou zážitek. Dokáže najít opravdu pěkné kousky, které byste sami přehlédli a většina z toho Vám na poprvé perfektně sedne. Jsem přesvědčený, že se vyplatí do sebe investovat a s Veronikou je to opravdu radost.
Jindřich BezděkaINWIZ FINANCE s.r.o.
Doporučuji služby Veroniky, je to skvělá profesionálka ve všem, co dělá. Setkání s ní je pro mě vždy radostné a inspirativní. Provedla mě typologii barev, doporučila barevné kombinace, pomohla mi protřídit šatník a asistuje při nakupování. Oblékání je pro mne nyní radost. Pomohla mi vytvořit ucelenou image, která vystihuje moji osobnost. Jsem jí za to velice vděčná.
Věra Sankotovápřekladatelka, obchodnice
Veronika Marešová je jednou z největších profesionálek v oblasti budování "osobní značky" (definování osobní značky, barevného poradenství, tvorby image, konzultace šatníku a asistence při nakupování). Spolupráce s ní je radost, nákupy probíhají velice rychle a výsledkem jsou nádherné a rafinované kombinace střihů a barev.
PhDr. Jan Lavrinčíkvysokoškolský profesor
Velmi si vážím Veroniky a jejích služeb. Pomohla mi se zorientovat v šatníku, barvách a co mi vůbec sedí a já si teď užívám každý den, když stojím před skříní a vím, co na sebe. Oblékat se je teď pro mě zábavou a radostí a ne denní starostí, jak to bylo předtím. Vřele mohu její služby doporučit dále a těším se na její nová videa s tipy. Veronika je skvělý člověk, ví, co dělá a dělá to srdcem. Děkuju za pomoc.
Kamila Konůpekmystery shopping
Tahle schůzka před zrcadlem mi otevřela oči. Před ní nebyl můj styl v oblékání vyloženě chaos, ale o jasných pravidlech v něm nemohla být rozhodně řeč. Až Verča mě to odpoledne dokázala navést na cestu, jak správně vyjádřit sám sebe tím, co mám na sobě a proč se v tom najednou cítím daleko líp. Cením si jejího přátelského přístupu s perfektními znalostmi svého oboru. A navíc na mě vždycky přeskočí ta její nekonečná pozitivní energie. S radostí doporučuji!
Václav Štefanmanažer ve společnosti VAXX s.r.o
Někdy v životě přijdou ty chvíle, kdy člověk neví kudy kam a začne hledat, odkud se odpíchnout. Mně ukázala styčné body Veronika. Pomohla mi vrátit se k sobě (je to podobné jako když hrajete na slepou bábu a někdo vám sundá z očí ten zatracený šátek - chvilku mžouráte a pak přijde ono AHÁ!). A i když toto není jen o nákupech, takový asistovaný nákup, uau! A víte co? Veronika na Vás ani časem nezapomene, Veronika bude chtít vědět, jak se Vám daří a nejen to, Veronika Vás bude chtít i vidět! Mám radost z každého našeho setkání. Veronika pomůže, poradí, ale vůbec není vlezlá. Je milá, usměvavá a upřímná. A profesionální. Veronika umí. Shrnutí: Veronika mě dostala svou skromností a zápalem pro věc. Věří tomu, co dělá a já věřím jí. Mohu jedině doporučit."
Lenka Hamplovákoučka
Každé setkání s Tebou je pro mě vždy radostnější, než si myslím. Umíš potěšit a říct, co mi fakt sedne. Jsi zapálená do toho, co děláš, a podáváš super výsledky. Za mě pět hvězdiček! Moc Ti fandím Veru. :)
Tomáš Zdražilinvestor, nomád
Rada by som týmto Veronike chcela poďakovať za super spoluprácu pri skladaní staronového šatníka. Mám veľa zaujímavých kúskov, ktoré mám dlho, ale nechcela som ich vyhodiť. Stále som nosila rovnaké kombinácie a cítila som, že stagnujem. Chcela som oživiť, odľahčiť sebavyjadrenie sa prostredníctvom oblečenia a Veronika mi prišla do života ako na zavolanie, S jej pomocou som farby začala vnímať inak,
Andrea Kus

 

MÁM ZÁJEM O INDIVIDUÁLNÍ IMAGE PORADENSTVÍ

Jaký je teď postup?

Stačí kliknout na tlačítko níže a vyplnit vstupní dotazník, přiblížit mi svoji akutální situaci a výslednou představu.

Na základě toho Vám vytvořím nabídku na míru a pobavíme se o detailech.

Jsem tu pro Vás! 

Těším se na osobní setkání :)

 

Veronika Marešová, Style Coach™

ONLINE STUDIUM

Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA

Využij síly barev!

Nauč se používat barvy ve svůj prospěch - jak vizuálně, tak psychologicky

(ONLINE KURZ)

Více o kurzu
online vzdělávací kurz

Jak si protřídit šatní skříň? 

aneb 5 kroků k efektivnímu šatníku

(praktický návod v podobě E-BOOKU)

Více o eBooku
Ebook - 5 kroků k efektivnímu šatníku

Barvy v profesním šatníku

Historicky první online kurz na téma psychologie barev v profesním šatníku

Více o kurzu
online vzdělávací kurz

Image příručka pro cyklickou ženu

e-Book pro každou ženu, která se chce naučit vnímat

svoje měnící se potřeby i z pohledu image

Více o e-Booku