Style Coaching®

Základní balíček služeb

Image

Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo, kdybyste...

  • každé ráno věděli, do čeho se obléci, abyste se celý den cítili skvěle, vypadali skvěle a podpořili svůj osobní i profesní úspěch?
  • měli svůj efektivní šatník složený pouze z toho, co se Vám doopravdy líbí, vyzdvihuje Vaše přednosti a zároveň reflektuje Váš životní styl?
  • přestali utrácet peníze za oblečení, které Vám pak stejně jenom leží ve skříni?
  • věděli, jak pracovat s doplňky a naučili se vytvářet nevšední stylové kombinace, které podtrhnou Vaši osobnost a záměry?
  • pronikli do tajů psychologie jednotlivých prvků image, začali ji využívat ve svůj prospěch a porozuměli tak nejenom sobě, ale i lidem ve Vašem okolí?
Image

…ale pak si řeknete, že stejně nevíte, jak na to… Že pro to nemáte cit… Že nemáte čas to řešit… Že Vás nebaví trávit čas hledáním toho ideálního oblečení pro Vás. 

A tak se opět den za dnem točíte v začarovaném kruhu, nosíte stále to stejné dokola a cítíte se ve svém oblečení všelijak. Jen ne sebevědomě, příjemně a pohodlně…

Není to prostě ono… Něco tomu stále chybí. 

Nutí Vás to pak celý den si “nadávát”, proč jste si nevzali něco jiného.
Něco, v čem se budete cítit lépe, co Vás nebude tlačit, bude to celkově příjemnější a v lichotivějších barvách...
Ale pak si uvědomíte, že stejně nic lepšího v šatníku stejně nemáte. A tak na to raději zase na nějaký čas jakoby zapomenete a smíříte se s tím, jak to máte teď.

Odložíte to na “až někdy”. A nebo rychle vběhnete do prvního obchodu, který potkáte, s nadějí, že tam “něco” najdete, a místo toho odcházíte ještě víc rozladění, než když jste tam šli.

Jak z toho ven?


Jestli si chcete zpříjemnit a zjednodušit život o věčné rozhodování “co na sebe”, chcete se naučit oblékat se sebevědomím a identifikovat svůj “image rukopis”, který bude rezonovat s tím, kdo jste / co děláte / jaké máte záměry / typ postavy a barevnost… pak jste tu správně! 🙂

Na základě stovek image konzultací a opakujících se důvodů, proč za mnou klienti standardně chodí, jsem vytvořila ucelený a léty prověřený “základní balíček služeb”

Za celé roky mé praxe Style Coache™ tento ucelený koncept pomohl ať už ambiciózním obchodníkům, úspěšným i začínajícím podnikatelům napříč různými obory (IT, reality, konzultační a poradenské firmy), tak nespočtu mužům a žen, maminkám i lidem, kteří právě procházeli životními změnami (od změn profese, partnerských vztahů, životní filozofie či proměny postavy).

Cením si jejího přátelského přístupu s perfektními znalostmi svého oboru...

Tahle schůzka před zrcadlem mi otevřela oči. Před ní nebyl můj styl v oblékání vyloženě chaos, ale o jasných pravidlech v něm nemohla být rozhodně řeč. Až Verča mě to odpoledne dokázala navést na cestu, jak správně vyjádřit sám sebe tím, co mám na sobě a proč se v tom najednou cítím daleko líp. Cením si jejího přátelského přístupu s perfektními znalostmi svého oboru. A navíc na mě vždycky přeskočí ta její nekonečná pozitivní energie. S radostí doporučuji!

Image

Vašek Štefan

podnikatel

Vřele mohu její služby doporučit dále a těším se na její nová videa s tipy...

Velmi si vážím Veroniky a jejích služeb. Pomohla mi se zorientovat v šatníku, barvách a co mi vůbec sedí a já si teď užívám každý den, když stojím před skříní a vím, co na sebe. Oblékat se je teď pro mě zábavou a radostí a ne denní starostí, jak to bylo předtím. Vřele mohu její služby doporučit dále a těším se na její nová videa s tipy. Veronika je skvělý člověk, ví, co dělá a dělá to srdcem. Děkuju za pomoc.

Image

Kamila Konůpek

obchodní zástupkyně

Veronika je velmi inspirativní, milý člověk s ohromnou dávkou empatie a s respektujícím přístupem ke klientovi...

Jsem ajťák. Nákupy oblečení jsou, nebo donedávna byly, mou noční můrou. Veroniku mi seslalo samo nebe. Provedla mě typologií barev, dostal jsem kompletní doporučení barevných kombinací a materiálů a při další schůzce mi během jedné hodiny pomohla s výběrem oblečení přímo v obchodech tak, že jsem se ani na chvíli necítil nepříjemně. Veronika je velmi inspirativní, milý člověk s ohromnou dávkou empatie a s respektujícím přístupem ke klientovi. Navíc své práci opravdu rozumí. Spolupráci s ní mohu s klidným svědomím doporučit!

Image

Daniel Thaisz

IT specialista

Jak to probíhá?


Pomocí metody Style Coachingu® vydefinujeme Váš osobitý styl, který podpoří Vaše já zevnitř - navenek. Uděláte si jasno v tom, do čeho má a nemá smysl investovat při Tvorbě Vašeho šatníku. 

Najdeme takové střihy, vzory a kombinace, ve kterých se budete cítit zdravě sebevědomě a které dají Vaší postavě a Vašim přednostem vyniknout. 

Pochopíte, proč Vám některé barvy lichotí více či méně. Na vlastní oči uvidíte, jak si jednotlivé podtóny barev pohrávají s Vašimi vizuálními prvky (barvou pleti, očí, vlasů, kůže,…) + dostanete konkrétní doporučení pro Váš tzv. barevný typ a jak vytvářet jednotlivé barevné kombinace i s ohledem na Váš typ postavy a styl.

Díky “color testu” dostanete odpověď na to, proč máte rádi určité barvy a jiné nemůžete ani cítit, jak to souvisí s Vaší osobností a přirozenými kvalitami. Zároveň proniknete do tajů psychologie image a naučíte se využívat síly barev ve svůj prospěch. Budete vědět, kdy kterou barvu zvolit a proč.

Image

Následně Vám zašlu celkové shrnutí všeho, k čemu jsme se v průběhu konzultace dostali. Nemusíte si tak nutně v průběhu konzultace dělat poznámky - všechno ode mě dostanete shrnuté v přehledné podobě, abyste se k tomu mohli kdykoliv vracet.

Zároveň Vám během nejkratší možné doby od konzultace vytvořím barevné kombinace a návrhy outfitů na míru. S ohledem na Váš styl, barevnost a typ postavy. Poslouží Vám to jako grafický “výstup” z naší konzultace a také jako vizuální návod pro sestavení Vašeho šatníku. 

Třešničkou na dortu celého balíčku služeb je klienty velmi oblíbený barevný látkový vzorník, který Vám taktéž připravím na míru dle Vašeho barevného typu a osobnostních preferencí. Je to vděčný pomocník (nejenom) při nakupování. 🙂

Objednat balíček
Image

Již po první schůzce veškeré obavy zmizely...

Veronika je člověk na správném místě. Málokdy se člověk setká s takovým profesionálem. Spolupráce s Image makerem jsem se ze začátku obávala, (navlékne na mě něco, v čem se nebudu cítit dobře a zase budou zbytečné věci v šatníku), ale tak to s Veronikou opravdu není. Již po první schůzce veškeré obavy zmizely. V šatníku je méně věcí, ale více těch, které opravdu nosím a cítím se v nich skvěle každý den. V mé profesi je velice důležité vypadat dobře a sebevědomě. Díky Veronice a i jejímu osobnímu kurzu líčení se tak cítím každý den.

Image

Lucie Karlíková

realitní makléřka

Veronika mi prišla do života ako na zavolanie...

Rada by som týmto Veronike chcela poďakovať za super spoluprácu pri skladaní staronového šatníka. Mám veľa zaujímavých kúskov, ktoré mám dlho, ale nechcela som ich vyhodiť. Stále som nosila rovnaké kombinácie a cítila som, že stagnujem. Chcela som oživiť, odľahčiť sebavyjadrenie sa prostredníctvom oblečenia a Veronika mi prišla do života ako na zavolanie. S jej pomocou som farby začala vnímať inak.

Andrea Kus

Co vše je součástí balíčku?

3hod. image konzultace

shrnutí konzultace v PDF

barevné kombinace „na míru”

pro konkrétní situace a záměry

návrhy outfitů „na míru”

v programu, s proklikem na konkrétní produkty

barevný látkový vzorník „na míru”

vděčný pomocník

certifikát o absolvování

V čem Vás tato služba obohatí a co bude ve Vašem životě jinak?

  • Zjednodušíte si život o věčné rozhodování, co na sebe.
  • Přestanete utrácet peníze za nepadnoucí a nevhodné oblečení.
  • Budete si jistí, které střihy, barvy, doplňky nejlépe podtrhnou Vaše vizuální i osobnostní kvality.
  • Podpoříte svůj osobní i profesní úspěch. 

Získáte zdravé sebevědomí, příjemný pocit ze sebe sama a spousty pozitivních komplimentů od Vašich blízkých či kolegů. 🙂

Veronika Marešová služby na míru

Jaká je Vaše celková investice?

21.000,-

+ 3 hodiny Vašeho času, díky kterým do budoucna ušetříte extrémně velké množství času (při nakupování či věčném rozhodování před skříní), peněz (za unáhlené a nepodařené nákupy), i ranního stresu a nervozity.

Jsem tu pro Vás.

Veronika Marešová 

Style Coach™ a image maker
Autorka knihy Cítit se skvěle - vypadat skvěle!

Image

P.S.: Uvítali byste dlouhodobý Style Coaching® se zaměřením na zkvalitnění celkového postoje, myšlení a sebevědomí, či komplexní pomoc se sestavením šatníku či asistenci při nakupování? 

Využijte možnosti sestavit si svůj balíček služeb „na míru” dle Vašich přání a potřeb.

Služby na míru