O mně

Jsem věčný snílek s velkou mírou entuziazmu a empatie. Věřím tomu, že všechno je možné a že každý v sobě máme ukrytý potenciál, který čeká, až mu otevřeme dveře a začneme žít život naplno!

Již 10 let se věnuji rozvíjení potenciálu lidí, zevnitř - navenek. 

Sama jsem si totiž prošla výraznou změnou jak svého myšlení a celkového postoje, tak vnější image. Na základě toho jsem si uvědomila, že naše vnější image není nic jiného, než odraz toho, jak o sobě a o světě přemýšlíme. Jaké máme myšlenkové nastavení, postoj a sebevědomí, čemu věříme, jaké máme vize a cíle do budoucna, jaké nálepky si dáváme…

Proto jsem vytvořila koncept myšlenkové a šatní skříně, kdy se s klienty nejprve zaměřujeme na jejich vnitřní já (vytvoření zdravě sebevědomého postoje, podpoření osobní značky, charisma), a až následně vše promítáme navenek skrze jednotlivé dílky image. Tak, aby celková image podpořila veškeré záměry a osobnost daného člověka.

Veronika Marešová

Cílem mé práce je pomoci lidem rozvinout jejich vlastní potenciál, kvality, sebevědomí a autenticitu.


Věřím tomu, že každý může posouvat své limity, ať už ve svém vlastním myšlení, postoji, tak celkové sebeprezentaci a vnější image. Každý člověk se může dostat z bodu A do bodu B, pokud se rozhodne a je ochotný pro to něco udělat.

Pravidelně se vzdělávám a zkvalitňuji svoji odbornost a nabízené služby. Jsem členkou IASC (Mezinárodní Asociace Style Coachů), mám své osobní kouče a mentory, absolvovala jsem jedny z vůbec nejlepších kurzů jak v Česku, tak v zahraničí. Např. u Style Coaching Institutu v Londýně, Make-up Institutu v Praze, Magdaleny Vokáčové ad. 

Užívám si být ženou. Víra, rodina, srdečnost, svoboda a pozitivní postoj jsou jedny pro mě z nejdůležitějších životních hodnot. Jsem šťastnou a milující maminkou syna Edíka. Věřím, že i z něj jednou vyroste sebevědomý člověk s vírou v srdci a zdravým postojem k životu. 

Pojďme se poznat
Veronika Marešová

Mohli jste mě vidět

Jiří Šedek - Jízda s úspěšnými

Bohatá žena - podcast

Emoční tuk - podcast

Časopis Blesk Zdraví

Brainz Magazine

články do mezinárodního magazínu na téma psychologie image
Image

Televize Seznam

Image

Rozhovor - Podnikavá žena

Image

Certifikace